Fajny pomysł na dom

Projekt wnętrza, - samemu czy przy pomocy profesjonalisty

Ponieważ moja rodzina miała się powiększyć w w 2012 roku kupiliśmy z żoną nowe mieszkanie bezczynszowe w Katowicach.

Jak się szybko okazało pomysłowa dekoracja pomieszczeń mieszkalnych może być prawdziwym wyzwaniem dla laika. Początkowo chcieliśmy samodzielnie, wybrać wszystkie materiały wykończeniowe do naszego przyszłego wymarzonego gniazdka jednakowoż zrozumieliśmy, że obecnie przy nieskończonym bogactwie materiałów do wyposażenia projekt wnętrza nie jest zadaniem prostym.

Podjęliśmy więc decyzję aby zlecić zaprojektowanie wnętrz naszego przyszłego domu kompetentnej osobie, jaką jest doświadczony projektant wnętrz.

Wziąwszy pod uwagę fakt konieczne nakłady inwestycyjne na remont uznaliśmy że dużo korzystniej jest zainwestować w doświadczenie projektanta by zapewnić jak najbardziej ergonomiczne rozwiązania w projekcie wnętrz domu oraz zoptymalizować koszty inwestycji.

Istotnym aspektem jest nie tylko odpowiednie zaaranżowanie łazienki, ale również zaplanowanie użycia odpowiednich materiałów wykończeniowych, tak każdy mieszkaniec mógł czuć się komfortowo/czuł się bezpiecznie w tak kompleksowo zaprojektowanym domu.

Z dawien dawna dom ma być miejscem, w którym każdy z nas powinien czuć się swobodnie i bezpiecznie zatem przemyślana kompozycja architektury wnętrza ma na celu sprawienie/ma za zadanie sprawić, by każdy człowiek z radością myślała o pełnym poczucia bezpieczeństwa swoim domu.

Jak powszechnie wiadomo bardzo ważne jest jest kwestia doboru kolorystyki w projektowanym wnętrzu. Kolorystyka bowiem w sposób nie do przecenienia wpływa na nasze samopoczuciedlatego też wybór kolorów jest zadaniem nie do przecenienia dotycząca do poczucia komfortu jaki czujemy każdego dnia w naszym najbliższym otoczeniu, jakie stanowią nasze przysłowiowe cztery kąty, do których mamy z radością powracać każdego dnia.